Pakalpojumi

E.Satalova-prakse

Ārstu konsultācijas

Nepieciešama konsultācija par savu veselību vai bērna veselību? Esam vairāk kā 20 cilvēku komanda, tāpēc noteikti atradīsim tev piemērotu laiku. Lai pieteiktos ārsta konsultācijai, lūdzu sazinieties ar prakses reģistratūru pa tālruni 67626602, 25661267 vai pierakstīties elektroniski piearsta.lv

Teipošana

Teipošanā izmantojam kinezioloģisko teipu, kurš ir no dabīga materiāla. Tas ir hipoalerģisks, tāpēc šo metodi var pielietot arī bērniem un grūtniecēm.

Teipa funkcijas:

  • Mazina sāpes
  • Uzlabo mikrocirkulāciju, uzlabo limfas atteci
  • Uzlabo muskulatūras darbību, atbalsta locītavas, 
  • Mazina tūsku
  • Koriģē stāju
  • Mazina rētas
  • Grūtniecēm vēdera atbalstīšana un muguras sāpju mazināšana

Cenas

Procedūras (i/m, i/v, infūzijas)

Dažādu saslimšanu gadījumā, ārsts var noteikt medikamentu uzņemšanu ne tikai perorāli, bet arī intramuskulāri, intravenozi vai infūzijas veidā (i/v sistēma). Šīs procedūŗas iespējams veikt pie mums. 

EKG

Elektrokardiogrāfija (EKG) ir viena no galvenajām sirds izmeklēšanas metodēm. Lai veiktu izmeklējumu Jums būs jāapguļas, jāatkailina krūškurvis un mierīgi jāguļ. Medicīnas personāls noteiktās vietās  pievienos 10 elektrodus un veiks elektrokardiogrammas pierakstu. 

Aparātu procedūras

Cefaly
Magnetoterapija
UVB gaismas terapija
Kvarca lampa “Saulīte”
Gaismas terapijas brilles
Vitafons

Pārsiešana, šuvju izņemšana

Veicam dažādu brūču aprūpi, pārsiešanu, šuvju izņemšanu. 

Autovadītāja veselības pārbaude

Pacientiem, kuri praksē reģistrēti vismaz 6 mēnešus ir iespēja veikt autovadītāja veselības pārbaudi, sev ērtā dienā un laikā, katru darba dienu no 8-18.

Pirmreizējā, Periodiskā veselības pārbaude

Medicīniskā izziņa darbam.