Laboratoriskie izmeklējumi

Asins analīzes

Praksē uz vietas tiek ņemtas asins analīzes un sūtītas uz E.Gulbja laboratoriju vai Centrālo laboratoriju.

Urīna analīzes ar stripu

Praksē uz vietas iespējams analizēt urīna paraugu ar stripu. Izmainītas urīna analīzes gadījumā, paraugs tiek sūtīts padziļinātai izpētei uz laboratoriju.

Glikozes līmeņa noteikšana ar teststrēmeli

Praksē uz vietas veicam cukura līmeņa noteikšanu kapilārās asinīs. Lai noteiktu cukura līmeni, Jums no pirksta tiks paņemts neliels daudzums asiņu un ar glikometra palīdzību tiks noteikta cukura koncentrācija.

 

Hemoglobīna noteikšana ar teststrēmeli

Praksē uz vietas veicam hemoglobīna līmeņa noteikšanu. Tā ir ekspresdiagnostikas metode , kad, uz testa strēmeles uzpilinot nelielu daudzumu asiņu no pirksta, var noteikt hemoglobīna daudzumu asinīs.

Mikroalbumīnūrijas noteikšana ar stripu

Mikroalbumīnūrija ir tāds olbaltuma daudzums urīnā, ko parastajā urīna analīzē nevar noteikt, tāpēc veicam mikroalbumīnūrijas testu ar teststrēmeli, nosakot albumīna un kreatinīna attiecību urīna porcijā. Mikroalbumīnūrijas testu veicam pacientiem ar cukura diabēta diagnozi

24h asinsspiediena monitorēšana ir mūsdienīga izmeklējuma metode, ar kuras palīdzību var konstatēt asinsspiediena svārstības diennakts laikā.

Izmeklējums notiek turpinot savas ierastās ikdienas gaitas – gan dienas, gan nakts laikā, gan miera, gan slodzes apstākļos.

Iepriekšēja sagatavošanās nav nepieciešama.

Lai uzzinātu vairāk un pieteiktos izmeklējumam:  tālr. +371 25661267

Assinspiediena aparāta nomas maksu skatīt cenrādī.